close
تبلیغات در اینترنت
موارد مهم در خرید و راه اندازی دوربین های مداربسته

موارد مهم در خرید و راه اندازی دوربین های مداربسته

مواردی که برای نصب سیستم های نظارت تصویری (مداربسته) باید بدانید :

 

ادامه مطلب کلیک کنید

آدرس جدید وبسایت دیدبان فراز

09128112785

www.dpFARAZ.com

 

 

انتخاب نوع دوربین ها

وجود صدها نوع دوربین در بازار، انتخاب دوربین مناسب برای هر مکان خاص می تواند گیج کننده باشد. ما لیستی از سوالاتی که برای پیدا کردن دوربین های مناسب برای هر هدف لازم است همراه با یک مرور کلی از ویژگی ها و مزایای فن آوری های دوربین آماده کرده ایم و در دسترس شما قرار داده ایم.

 

انتخاب دستگاه ضبط مناسب

دستگاه ضبط عملاً مغز مرکزی سیستم های نظارت ویدئویی است. انتخاب دستگاه اشتباه که بدون در نظر گرفتن نوع دوربین باشد به طور معمول موجب ناکارآمدی یک سیستم می شود. خوشبختانه، چند قدم ساده برای یافتن صحیح آن وجود دارد. که چگونگی آنرا ما به شما نشان خواهیم داد.

 

ارزیابی از محیط اجرا

هر پروژه ای منحصر به فرد است. در نظر گرفتن چند دقیقه برای بررسی اینکه مکان دستگاه ضبط شما کجا خواهد بود و محدوده ای که دوربین شما  باید پوشش دهد، اولین گام برای ساخت یک سیستم کامل است. البته، بسیاری از ملاحظات هزینه ای نیز وجود دارند که مانع می شوند تا شما بصورت تمام و کمال به ایجاد یک سیستم دلخواه دست بزنید. ما از طریق یک ارزیابی معمولی و گام به گام به آن می پردازیم.

 آدرس جدید وبسایت دیدبان فراز

09128112785

www.dpFARAZ.com

 

توجه به انتخاب نوع مانیتور

انتخاب مانیتور اشتباه می تواند به میزان قابل توجهی تاثیر مخرب روی سیستم شما بگذارد. مانیتور مخصوصی که برای کاربردهای امنیتی طراحی شده ارائه دهنده مزایای متعددی است که اغلب نادیده گرفته می شود. پس حتماً به این مورد دقت کنید و از این اشتباهات رایج اجتناب کنید.

 

کابل کشی اصولی را فراموش نکنید

اهمیت کابل های ویدیو و برق اغلب در هنگام خرید یک سیستم امنیتی تصویری نادیده گرفته می شوند. اما خرید درجه کیفی مناسب و طول کابل می تواند تأثیر عمده ای بر عملکرد سیستم شما داشته باشد. یادگیری در مورد گزینه های موجود، برنامه ریزی قبلی و جلوگیری از این اشتباهات رایج، هدف این بخش است.

 

مدیریت سیستم های امنیتی خود

مدیریت سیستم های امنیتی، کلید موفقیت هر پروژه است. ما به شما دقیقاً آموزش خواهیم داد که چگونه قبل از وقوع جرم و جنایت آماده باشیم و چه کاری باید قبل از این که پلیس وارد و پس از ترک آن انجام دهیم.

 

آدرس جدید وبسایت دیدبان فراز

09128112785

www.dpFARAZ.com

09128112785

www.dpFARAZ.com