close
تبلیغات در اینترنت
دوربین مدار بسته دید در شب چیست

دوربین مدار بسته دید در شب چیست

دوربین مدار بسته دید در شب چیست

در مطالب قبل به بیان کامل دوربین مدار بسته دید در شب اشاره کردیم.در این بخش می خواهیم به روش کار و انواع دوربین مدار بسته دید در شب بپردازیم.

روش کار دوربین مدار بسته دید در شب به این شکل بوده که در دوربین یک سنسور تهبیه شده که در زمانی که نور  عبوری از آن به یک اندازه از پیش تعیین شده می رسد , یک سری LED  مادون قرمز در اطراف لنز دوربین مدار بسته قرار گرفته اند شروع به ساتر نمودن نور مادون قرمز کرده و زاویه دید دوربین را پوشش می دهند.

این LED ها به صورت مادون قرمز نوری را در فضا پخش می کنند که با برخورد اشعه به اجسام مقابل دوربین اشعه به سمت لنز دوربین بر میگردد و باعث می شود دوربین بتواند از آن تصویر برداری نماید.

در زمانی که اشعه مادون قرمز به لنز دوربین بر میگردد تصویر دوربین سیاه و سفید می شود و امکان تصویر برداری به صورت رنگی را ندارد.

برای تست سلامت دوربین مدار بسته دید در شب شما می توانید انگشت خود را بر روی سنسور دوربین که در زیر لنز کاملا مشخص است برای چند ثانیه نگه دارید تا LED ها روشن شوند.

لازم به ذکر است که LED ها از خود نوری که قابل مشاهده باشد ندارند فقط دورن LED قرمز می شود.

انواع دوربین مدار بسته دید در شب:دوربین های مختلفی برای تصویر برداری در شب وجود دارد و بیشتر برند های سازنده دوربین مدار بسته دارای دوربین مدار بسته دید در شب هستند و فقط به خاطر اندازه پرتاپ مادون قرمز به اطراف با یکدیگر متفاوت هستند و به قدرت LED های دوربین بستگی دارد.

 

 8112785 - 0912

آدرس جدید سایت:

www.DPFARAZ.comمطالب مرتبط