close
تبلیغات در اینترنت
دوربین مدار بسته پلاک خوان

دوربین مدار بسته پلاک خوان

دوربین مدار بسته پلاک خوان

همان طور که در بخشهای مختلف به توضیح دو نوع سیستم مدار بسته که آنالوگ و تحت شبکه بوده زیاد اشاره کردیم در این بخش زیاد به این دو مبحث نمی پردازیم و مستقیما به بیان بحث جدید می پردازیم.

 

در دوربین های تحت شبکه به خاطر بالا بودن کیفیت تصویر امر پلاک خوانی کار ساده ای می باشد و احتیاج به دوربین خاصی ندارد ولی در دوربین های آنالوگ ما باید از چه دوربینی استفاده نماییم؟

آدرس جدید سایت:

www.DPFARAZ.com

 

 

 

 

در دوربین های آنالوگ به خاطر کیفیت تصویر نمی توان با زوم دیجیتال تصویر دقیقی بگیریم.حتما برای شما هم این موضوع پیش آمده که در بعصی پروژه ها از شما امکان پلاک خوانی می خواهند و این کار کمی مشکل است به خاطر کیفیت دوربین ها ولی در این بخش به شما عزیزان آموزش این کار را خواهیم داد.

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته به چند نوع ساختاری تقسیم می شوند,ما برای پلاک خوانی احتیاج به دوربین مدار بسته از نوع باکس داریم.

این آخر کار نیست با انتخاب دوربین باکس باز هم شما نمی توانید به درستی پلاک را داشته باشید نکته مهم کار در این قسمت است:

لنز دوربین باکس,دوربین های باکس دارای این خاصیت می باشند که لنز آنها جدا باید تهیه شود.

اگر شما لنز معمولی برای این دوربین بگذارید هیچ تفاوتی با دوربین های دیگر ندارد و تصویر قابل قبولی را به شما نمی دهد.شما باید با در نظر گرفتن فاصله ای که دوربین نصب شده و جایی که باید تحت پوشش بدهد لنز را انتخاب کنید.

به طور مثال ما در فاصله 8 متری از در ورودی دوربین را نصب می کنیم و امکان پلاک خوانی را می خواهیم داشته باشیم در این جا باید لنز 60~6 انتخاب کنیم تا بتوانیم به طور قابل قبولی تصویر دوربین را داشته باشیم.

 

 

آدرس جدید سایت:

www.DPFARAZ.comمطالب مرتبط